//The jQuery from the download //The fancybox script from the download

 

Lokale - SPRZEDAŻ

nr: 150714        powierzchnia: 83m2        lokalizacja: Kalisz/os.Asnyka

Lokal handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 83m2 położony na parterze w budynku z 2001r. przy ul.A.Asnyka. Składa się z trzech pomieszczeń: dużego z witryną, zaplecza socjalnego oraz toalety. Lokal odremontowany łącznie z elewacją zewnętrzną budynku. Na podłogach płytki, okna PCV. Ogrzewanie, energia elektryczna i wodno-kanalizacyjna zasilane z sieci miejskich. W tylnej części budynku znajduje się parking do wyłącznego korzystania użytkowników przedmiotowej nieruchomości.

Cena: 170 000zł netto do negocjacji.
 
nr: 130614        powierzchnia: 74m2        lokalizacja: Kalisz/ul.Staszica

Na sprzedaż parterowy pawilon w bardzo dobrej lokalizacji.

Idealny pod działalność gospodarczą.

Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń: dwóch sal sprzedaży, toalety oraz z pomieszczeń o charakterze socjalno-magazynowym.
Do każdej z sal niezależne wejścia z dużymi witrynami wystawowymi. Istnieje możliwość podzielania lokalu na dwa odrębne.

Standard: lokal do częściowego remontu, na podłogach w większości płytki, podwieszane sufity, okna PCV z roletami antywłamaniowymi.
Media: Prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie sieć miejska.
Miejsca parkingowe przed lokalem.

Lokal wolny od zaraz.
Cena: 185 000zł (2 500zł/m2) do negocjacji.
 
nr: 50514        powierzchnia: Odsprzedaż działalności        lokalizacja: os.A.Asnyka

ODSPRZEDAŻ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Do sprzedania dobrze funkcjonujący salon z bielizną. W cenie: towar (bielizna znanych marek), wyposażenie (regały, stojaki, lada) oraz nazwa.
Salon o powierzchni ok. 36m2 znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku. Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna wystawowa. W lokalu wydzielone pomieszczenie socjalne - toaleta z umywalką.
W sąsiedztwie sklepy, market, apteka, przystanek autobusowy. Duże natężenie ruchu pieszego.

Przedmiotem odsprzedaży jest działalność gospodarcza bez lokalu. Czynsz 1 000zł + media.

Cena: 42 000zł do negocjacji.
 
nr: 24912        powierzchnia: 28,6m2 26,4m2 38,7m2        lokalizacja: Kalisz/Centrum

Na sprzedaż trzy lokale biurowe o powierzchni 28,6m2, 26,4m2 i 38,7m2 zlokalizowane na ostatnim piętrze w IV piętrowym budynku z cegły w centrum miasta. Budynek biurowo-usługowym o podwyższonym standardzie, wyposażony w windę. Lokale posiadają wszystkie niezbędne instalacje, na podłogach wykładzina, duże połaciowe okna: aluminium, drewno. Wejście do lokali z przestronnego, otwartego holu. Doskonała lokalizacja na kancelerię notarialną, adwokacką, biura, gabinety lekarskie. Miesięczny czynsz: 200-250zł, wolne od zaraz. Istnieje możliwość sprzedaży jednego lokalu 28,6m2.

Cena: 3500zł/m2